Miša Trizuljaková

Sweat – Tanec 5Rytmov® 

Stále tancujeme.

Niečo sa na chvíľu opäť zastavilo, niečo nové bude pokračovať. 

Skúsme s detskou zvedavosťou očakávať, čo nám tieto časy prinesú.

Počet miest bude na každom tancovaní  teraz veľmi vzácny... Treba si rezervovat miesto vopred.

Príďte načerpat silu, liečivu energiu a radosť v tanci 5rytmov.

Pri každom evente nájdete registračný formulár, zaregistrujte sa prosím, alebo mi dajte vedieť na messenger, mail, alebo telefón.

Ak prídte neohlásení, neviem Vám zaručiť miesto.

 

Tancujeme pri dodržani potrebných preventivnych zdravotných opatrení. Ak máte horúčku, bolesť hlavy, tela či nádchu alebo kašeľ, ostante prosím doma a láskavo uvoľnite Vaše miesto pre iněho tanečníka. Vstup do priestoru v rúške, treba vykonať potrebnú dezinfekciu rúk, potom už je pohyb voľný, Stále platí aj povinnosť zbierať Vaše kontaktné informácie, meno priezvisko, email, telefónne číslo.

Som naozaj šťastná, že 5Rytmov, táto skvelá tanečná pohybová terapia,  patrí do aktivít, ktoré môžeme realizovať aj v tomto čase. Na každom tancovaní je limit 6 osôb. Budem pre Vás hrávať aj v týchto obmedzených podmienkach a aj preto je ozaj potrebné registrovať sa aspoň deň vopred. 
Plne rozumiem tomu ak máte dôvody neprísť.
Ak nebude dostatok prihlásených tanečníkov, budem jednotlivé eventy rušiť.

Tanec 5Rytmov® -Sweat sú pravidelné otvorené hodiny určené k praktizovaniu pohybovej meditácie 5Rytmov. Je to čas, v ktorom sa učíme v tanci vnímať svoj vnútorný priestor. V našom tanci nie je nič správne alebo nesprávne, Snažíme sa na tóny hudby počúvať impulzy nášho tela a nasledovať ich. Tancovať môže prísť začiatočník, aj pokročilý tanečník, nie je tu žiadne obmedzenie vekom, alebo fyzickou dispozíciou. Tanec 5Rytmov® - Sweat vedie  spacehoder  5Rytmov,  ktorý  hrá  hudbu  5Rytmov. S weat  nemá  slovný doprovod. Hudobná vlna 5Rytmov® plynie

v rytmoch - "flowing", "staccato", "chaos", "lyrical" a "stillness". Sweat spravidla trvá dve hodiny, môže byť spojený aj s krátkym zdieľaním v kruhu. Každý certifikovaný spaceholder má svojho mentora - mojim mentorom je  lektor 5Rytmov z UK, Jason Rowe.

Prineste si priateľov, srdce a ochotu hýbať sa..Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou. Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný..Tancujeme naboso, alebo v ľahkej tanečnej obuvi.  
príspevok - 10 €,  neváhajte prosím požiadať o zľavu, ak to potrebujete, zľava pre ľudí s nízkym príjmom,na rodičovskej, študentov a dôchodcov , aj pre tých čo prišli prvý krát na 5Rytmov- 7€. 

​Od septembra  začína 5Rytmov aj v komornom centre SARA vo Vinosadoch               -   každý štvrtok o 18.30 - 20.30

                                                         

Leť vysoko, kráčaj ďaleko

Centrum SARA, Pezinská 29, Vinosady   každý štvrtok, 18.30 - 20.30   

Magický priestor SARY Vás očakáva a ja som tam každý štvrtok s novým playlistom, ktorý som pre Vás pripravila.

Ak prídete autom smerom od Pezinku, zastavíte hneď pred tabuľou "Vinosady" na začiatku dediny, je tam aj predajca zeleniny a ovocia. V trávnatej uličke napravo si nájdete miesto na parkovanie. Centrum SARA je kúsoček ďalej, na pravej strane. Pred domom uvidíte nádherne zarodenú jabloň. Prosím neparkujte pred domom. Vstup 20 min pred začiatkom, 10 minút po začiatku bude brána zatvorená a dovnútra sa už nedostanete. Autobusová zastávka je trochu ďalej, prejdete sa späť na začiatok dediny Vinosady. 

Aj v tomto čase máme mnoho príležitostí.
Príležitosť tancovať.
Príležitosť nechať veci plynúť aj odplynúť.
Príležitosť na radosť.
Príležitosť načúvať múdrosti svojho tela.
Doprajme si.

Nedele v Dancehause 17.00- 19.00

ak máte záujem o nedeľné tancovanie v Dancehause, zaregistrujte sa prosím, alebo mi napíšte na messenger, alebo mail  klimtriz@gmail.com.. Minimálny aj maximálny počet je 5 tanečníkov, ak sa nás zíde 5 tancovanie bude