Miša Trizuljaková

Sweat – Tanec 5Rytmov® 

Ach ako sa to všetko rýchlo mení. Teraz tancujeme ONLINE.

Tancovanie naživo je opäť pozastavené, pokračujeme po lockdowne, stále v obmedzených podmienkach,

naživo budeme opäť tancovať v skupinkách 5 + 1,

štvrtok a piatok navečer

v SARE vo Vinosadoch, koniec týždňa v Dancehause.

Tanec 5Rytmov® -Sweat sú pravidelné otvorené hodiny určené k praktizovaniu pohybovej meditácie 5Rytmov. Je to čas, v ktorom sa učíme v tanci vnímať svoj vnútorný priestor. V našom tanci nie je nič správne alebo nesprávne, Snažíme sa na tóny hudby počúvať impulzy nášho tela a nasledovať ich. Tancovať môže prísť začiatočník, aj pokročilý tanečník, nie je tu žiadne obmedzenie vekom, alebo fyzickou dispozíciou. Tanec 5Rytmov® - Sweat vedie  spacehoder  5Rytmov,  ktorý  hrá  hudbu  5Rytmov. S weat  nemá  slovný doprovod. Hudobná vlna 5Rytmov® plynie

v rytmoch - "flowing", "staccato", "chaos", "lyrical" a "stillness". Sweat spravidla trvá dve hodiny, môže byť spojený aj s krátkym zdieľaním v kruhu. Každý certifikovaný spaceholder má svojho mentora - mojim mentorom je  lektor 5Rytmov z UK, Jason Rowe.

Prineste si priateľov, srdce a ochotu hýbať sa..Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou. Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný..Tancujeme naboso, alebo v ľahkej tanečnej obuvi.  
príspevok - 10 €,  neváhajte prosím požiadať o zľavu, ak to potrebujete, zľava pre ľudí s nízkym príjmom,na rodičovskej, študentov a dôchodcov , aj pre tých čo prišli prvý krát na 5Rytmov- 7€. 

Priestor pre stretnutia SARA,

Pezinská 29, Vinosady

každý štvrtok a piatok 18.30 - 20.30

registrácia 

anton-darius-KDA7m2kEt4o-unsplash.jpg

ONLINE

Tanec 5Rytmov®. Sweat každú sobotu 18.30 - 20.00

registrácia