5Rhythms_HorLogo_BlackBG.jpg

Milé tancujúce duše❤️💃❤️

Po časoch izolácie, si stále neskutočne užívam prítomné chvíle, aj tie na parkete, alebo za DJ-ským pultíkom. Som vďačná, že opäť spoločnedoma tancujeme na parketoch  a zdielaľame pohyb v jednom priestore.

"Pobyt doma" bol pre mňa veľmi zaujímavým obdobím, bola to určitá forma ústrania, kde sa viac vecí otvorilo aj uzavrelo, prišlo veľa inšpirácie a výziev. Aj hranie online bolo jednou z  týchto výziev. V prvom rade - technicky  - a tiež som musela prekonať strach -- či to dám, ako to dopadne, či niekto príde...?

Výstupov z "pobytu doma" mám viacero. Som veľmi vďačná za nové kamarátstva, ktoré v tomto čas vznikli, som vďačná že chodili tanečníci, ktorí sa na živé tancovania nemajú šancu dostať. som vďačná za zdielanie a intimitu, ktorá vznikala pre mňa prekvapivo aj v rámci virtuálnej komunkácie. Jeden z výstupov pobytu doma sú aj moje playlisty pre Vás. A ak sa Vám páči tancovať, na hudbu, ktorú pre Vás skladám do vĺn 5Rytmov,  nech sa páči - tu sú všetky playlisty ktoré som stihla uložiť v časoch online hrania. Je to môj darček z týchto časov pre Vás všetkých. Aj teraz, keď sme sa vrátili z virtuálneho priestoru do reality, pokračujem v náhrávaní  ochutnáviek playlistov, ktoré pre Vás hrám naživo.

Každý playlist je jedna vlna 5Rytmov®  s rytmami : flowing, staccato, chaos, lyrical a stillness. Naživo hrám dve vlny, viac hudby. Prajem príjemné tancovanie doma.

 Ďakujem že počúvate hudbu, ktorú pre Vás skladám do vĺn 5Rytmov.❤️🙏❤️Teším sa na ďalšie stretnutia na parkete.❤️💃❤️💃❤️ 

Miša Trizuljaková - akreditovaná 5Rhythms® Spaceholder

Maybe you are searching among the branches, for what only appears in the roots. Rumi

I Dance To Live, I Dance To Breathe, I Dance To Be Free, I Dance To Be Me

 

Be happy for this moment. This moment

is your life.

For the person for whom small things do not exist, the great

is not great./Jose Ortega y Gasset/

 

Very little grows on jagged rock.

Be ground. Be crumbled, so wild flowers will come up where you are. / Rumi/