"Dance your true colours "

"Tancuj vo svojich ozajstných farbách"

Daniela Pall

18.1.2020    10.30 - 13.30

Tanečná škola "Poďme spolu tancovať"

Ovsištské nám.1,  BRATISLAVA

Užívaj si rôzne kvality energií vlny 5Rytmov®. Pomocou tejto mapy sa vydáme na lov pokladov a nájdeme cestu späť do svojho tela, popritom sa ponoríme do mora plného farieb.

 

„My všetci potrebujeme byť ako zakorené dúhy, naraz zemité, aj éterické. je úžasné zízať na hviezdy pokiaľ cítite svoje nohy na zemi.“ Connections by Gabrielle RothDaniela Pall je od roku 2016 certifikovaná lektorka 5Rytmov. Tanec 5Rytmov v nej zasial semienko, ktoré v jej živote vyráslo na strom.
Mapa 5Rytmov Gabrielly Roth pomohla Daniele vytvoriť most z jej tela, ku srdcu, mysli a ku duši. Miluje chvíle, keď môže túto prax zdieľať s inými tancujúcimi chodidlami okolo šíreho sveta a žiť v prítomnosti tejto chvíle a života so všetkými ich aspektami.Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou.Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný.. Tancujeme naboso, prípadne v ľahkej tanečnej obuvi. Hudba hrá 10 minút pred začiatkom
cena - 18 €, zľava pre študentov, ľudí s nízkym príjmom a na rodičovskej dovolenke - 15 €

 

 

Enjoy the differnent energy qualaties of a 5Rhythms® wave. With the help of this map we go on a treasure hunt and find our way back to our body. In doing so we dive into a sea full of colours.

„We all need to be like rooted rainbows, simultaneously earthy and etheric. It´s great to gaze at the stars as long as you feel your feet on the ground.“ Connections by Gabrielle Roth​Daniela Pall is a certified 5Rhythms teacher since 2016. Dancing 5Rhythms planted a seed in her life which became a plant, a life tree. Gabrielle´s map helped her to create this bridge from her body to her heart to her mind and to her soul. She loves to share this practice with other dancing feet around the world to live the presence of the moment in life with all its aspects.


Newcomers and experienced dancers welcome.
Price 18€, social 15 €