Daniela Pall

4.7.2020    10.30 - 13.30

DANCEHAUS, Stromová 16, BRATISLAVA

"Nechajte korene vašich nôh vytvárať magickú sieť, nechajte živiny pretekáť chrbticou cez váś kmeň. Vdychujte von a dovnúta, rozvite svoje krídla, rozprestrite sa vo vzduchu, jednoducho sa rozvíjajte."Daniela Pall je od roku 2016 certifikovaná lektorka 5Rytmov. Tanec 5Rytmov v nej zasial semienko, ktoré v jej živote vyráslo na strom.
Mapa 5Rytmov Gabrielly Roth pomohla Daniele vytvoriť most z jej tela, ku srdcu, mysli a ku duši. Miluje chvíle, keď môže túto prax zdieľať s inými tancujúcimi chodidlami okolo šíreho sveta a žiť v prítomnosti tejto chvíle a života so všetkými ich aspektami.Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou.Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný.. Tancujeme naboso, prípadne v ľahkej tanečnej obuvi. Hudba hrá 10 minút pred začiatkom
cena - 18 €, zľava pre študentov, ľudí s nízkym príjmom a na rodičovskej dovolenke, aj pre tých čo prišli prvý krát na 5Rytmov - 15 €

 

 

Let the roots of your feet form a magical network and the nutrients flow through your spine via your trunk. Breathe in out in out, unfold your wings, unfold in the element of air, pure unfolding. 

Daniela Pall is a certified 5Rhythms teacher since 2016. Dancing 5Rhythms planted a seed in her life which became a plant, a life tree. Gabrielle´s map helped her to create this bridge from her body to her heart to her mind and to her soul. She loves to share this practice with other dancing feet around the world to live the presence of the moment in life with all its aspects.


Newcomers and experienced dancers welcome.
Price 18€, first time dancing 5Rhythms, or social 15 €