top of page

RADUCA

22.11. 2020

17.00 - 19.00

ONLINE

            

122834757_1053845088394133_5037595245525

2 hodinová taneční lekce je otevřená všem zájemcům o osvěžující a obšťastňující zážitek skrze přirozený pohyb. Ten nás oživuje a uvolňuje nejen na fyzické úrovni, taky otevírá prostor pro vnímání sebe sama na dalších úrovních - svých aktuálních pocitů, potřeb, pochybností, otázek… Tanec je samozřejmou a účinnou aktivitou, oporou i podporou vždy a taky teď v čase omezení, diskomfortu, nejistoty, únavy, změn. Prožitky, ke kterým nás tanec dovede, mají sílu nás uvolnit, vyladit, vyživit, pozvednout.
Pro mě je tento čas zároveň cennou příležitostí setkat se alespoň ve virtuálním prostoru se slovenskými tanečníky a tanečnicemi a taky s neúnavnou a obětavou tanečnicí a organizátorkou Míšou. Toto setkání je aktuálně jedinou možností, jak se tancem můžeme podpořit individuálně i skupinově. 
Vítáni jsou všichni zájemci o osvojení přirozených nástrojů, jimiž můžeme podpořit sebe sama a také inspirovat své okolí. 
Vítáni jsou všichni, kdož jsou ochotni vstoupit do pohybu a nechat se jím nést a vést.
Vítáni jsou všichni, kdož hledají smysl této transformační doby.

Raduca

"Tanec ma stále viac fascinuje svojim prirodzeným prepojením zemitosti a spirituality, svojou zábavnosťou aj intenzitou a hĺbkou prežívania, ktoré dokáže liečiť bolesť tela aj duše. Tanec dal môjmu životu zmysel. Žijem oveľa slobodnejšie, balancujúc medzi slobodou voľby a odovzdaním sa rádu nepredvídateľného sveta" - Raduca

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Raduca o 5Rytmoch

 

 


Raduca Vojáčková je od roku 2008 akreditovaná lektorka 5Rytmov, od roku 2016 akreditovaná lektorka Open floor. Od roku 2015 je aktívna členka asociácie učiteľov vedomého tanca (ICMTA).
Naďalej sa zúčastňuje tanečných dielní v mnohých krajinách a hľadá inšpiráciu v prístupe a vedení dielní renomovaných medzinárodných učiteľov slobodného vedomého tanca.

viac informácii o Raduce - www.raduca.cz
viac informácií o tanci 5Rytmov v Bratislave - FB - 5Rhythms - 5Rytmov - Bratislava

 

bottom of page