10649053_10202049421596251_1967918031417

PLANÉTA NEPOTREBUJE VIAC ÚSPEŠNÝCH ĽUDÍ. 

PLANÉTA ZÚFALO POTREBUJE VIAC 

MIEROTVORCOV, 

LIEČITEĽOV, 

OBNOVOVATEĽOV,  

ROZPRÁVKÁROV 

A TÝCH,

ČO MILUJÚ 

AKÝMKOĽVEK SPÔSOBOM 

Dalajláma

"Otvorené dielne 5Rytmov®"  sú  v Bratislave zatiaľ nepravidelné hodiny s certifikovanými lektormi 5Rytmov®. Tieto hodiny nám dávajú možnosť oboznámiť sa bližšie s filozofiou dynamickej pohybovej praxe 5Rytmov, hlbšie skúmať, prežívať a poznávať jednotlivé rytmy: "flowing", "staccato", "chaos", "lyrical" a "stillness" v našom vlastnom jedinečnom tanci. Tieto hodiny pripravujú lektori podľa svojho uváženia. Tanec s lektormi podstatne rozširuje našu skúsenosť s 5Rytmami, a môže byť  veľmi prekvapivý, zaujímavý a inšpiratívny.  

Som veľmi vďačná tým lektorom, ktorí sí nájdu čas a majú ochotu ku nám prísť. Nenechajte si ujsť tieto príležitosti,

Je dobré, ak prídete vopred, hudba hrá 10 minút pred začiatkom, môžete využiť tieto chvíle na uvoľnenie, naladenie sa, prechod z reality života do priestoru tanca.

V tanci 5Rytmov nie je  nič správne alebo nesprávne. Tancovať môže prísť začiatočník, aj pokročilý tanečník, nie je tu žiadne obmedzenie vekom, alebo fyzickou dispozíciou.  Prísť môžete bez ohlásenia, ak ste nový záujemca /záujemkyňa/ a potrebujete viac informácií, neváhajte a kontaktujte  ma vopred/kontaktné info nájdete na spodnej lište stránky/.

Otvorená dielňa 5Rytmov® - je vedená certifikovaným lektorom, so slovnými inštrukciami. Trvá spravidla 2,5 .- 3 hodiny, Môžeme sa tu stretnúť  s rôznymi interaktívnymi cvičeniami v dvojiciach, trojiciach, alebo väčších skupinách, je spojená aj so zdieľaním v kruhu. Nič však nie je prikázané, najdôležitejší je náš individuálny tanec.

Otvorená vlna 5Rytmov®  - Thierry Francois

sobota 18.7.2020   -  10.30 - 13.30

DANCEHAUS, Stromová 16,Bratislava

Otvorená vlna 5Rytmov®  - Chris Camp

sobota 26.9.2020   -  10.30 - 13.30

DANCEHAUS, Stromová 16,Bratislava

Otvorená vlna 5Rytmov®  - Raduca

sobota 21.11.2020   -  10.30 - 13.30

DANCEHAUS, Stromová 16,Bratislava

Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou. Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli

v takej chvíli užitočný. Ak máte zvyk relaxovať na podlahe, prineste si vlatnú deku, alebo jogamatku. Tancujeme naboso, prípadne v ľahkej tanečnej obuvi. Hudba hrá 10 minút pred začiatkom. Príst môžete bez ohlásenia, v tomto čase však stále máme povinnosť zbierať Vaše kontaktné informácie/mail, telefón/. Ak potrebujete viac informácií, ozvite sa mi./Moje kontaktné údaje su na spodnej lište tejto stránky/
cena - 18 €, zľava pre študentov, ľudí s nízkym príjmom a na rodičovskej dovolenke, aj pre tých čo prišli prvý krát na 5Rytmov - 15 €

......
Newcomers and experienced dancers welcome.
Price 18€, social, first time dancing 5Rhythms - 15 €

......

Väčšina eventov 5Rytmov je v Bratislave, v Dancehause. Dancehaus je zariadenie pohodlne dostupné mestskou hromadnou dopravou, s vlastnými parkovacími priestormi, k dipozícii sú šatne, sprchy, toalety.