Tak ako táto voda v Jizerskom potoku, všetko plynie, aj náš tanec.
Voda je tu. Stále rovnaká a stále iná.
Videjko sme pre Vás natočili na  rodinnej prechádzke. Vďaka tomu, čo sa teraz deje vo svete sa vraciam na miesta ktoré milujem.
Vďaka týmto udalostiam pre Vás hrám teraz online.

Tanec 5Rytmov® -  Sweat

streda,  1.4.2020  -  20.00 - 21.30 

Tancujme! Pozývam Vás na tanec, keď budeme každý doma,  vo svojom priestore a predsa môžeme byť spoločne. Verím, že naše tance budú hlboké a plné prekvapení, verím - že aj vo virtuálnom priestore môžeme byť prepojení. Verím, že tanec v našich domovoch nám môže ponúknuť novú podobu slobody. Tanec v našom vlastnom priestore može otvárať nové vzťahy s našími vecami a náš priestor može otvárať nové vzťahy s nimi a ich históriou.

Sme komunita, udržujme prepojenie.

Niekoľko rád a tipov


Pripojte sa 5 - 10  minút pred začiatkom. Pripojenie na Zoom je jednoduché,  je však dobré prípojiť sa načas. Vstup končí 15 minút po začatí tancovania.
Pripojiť sa môžete z mobilu, počítača, laptopu cez bluetooth alebo pomocou kábla. Určite pomôže, ak si pripojíte kvalitnejší reproduktor. 
Hudba je vibrácia. Doslovne. Zvuk vibruje vzduchom a nielenže počujeme hudbu, ale ju aj cítime. S lepšími reproduktormi bude celý Váš zážitok silnejší.  Vrelo odporúčam zapnúť vidoe v prenose, nie je to však povinné. Mikrofóny majte prosím počas tancovania vypnuté, zapnite ich iba počas zdielania. Na obrazovke Zoomu budeme mocť vidieť všetkých ľudí, ktorí tancujú súčasne. Budete nielen vedieť, ale tiež uvidíte, že netancujete sami. Budeme tancovať ako komunita.

Časový priebeh :

prihlasovanie 19.45 - 20.00

začiatok 20.00: krátke pozdravy a virtuálne objatia

20.05: začiatok živého prenosu hudby. bude to vlna asi 60 - 75 minút,  Všetky skúsenosti hovoria, že je to ideálny čas pre tanec doma.

Po skončení tanca si dáme chvíločku času a priestoru na spojenie od srdca ku srdcu . Dáme si chvíľu času na to, aby sme sa navzájom počúvali, aby sme zdielali ako prijímame zmenenú vnútormú aj vonkajšiu situáciu.

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Link na stretnutie Vám zašlem na Váš email cca hodinu pred začatím stretnutia,

registrácia tu - :https://forms.gle/8UtWXoDEhZ27GoGK8

Prosím nenechávajte registráciu na poslednú chvíľu, neviem zaručiť, že dokážem s Vami komunikovať ak sa prihlásite menej ako polhodinu pred začiatkom.

 
cena - tancovanie je zadarmo

uvítam dobrovoľný príspevok na môj paypal účet -  paypal.me/sweatmisaonline 

Keď skončia opatrenia pre Coronavirus plánujeme pokračovať v usporadúvaní pravidelného tancovania 

V hraní sa budú striedať certifikované 5Rhythms® Spaceholderky - Miša Trizuljaková a Zuzana Klačková